Map Route Planner (1.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Print
my: မိတ္တူထုတ်ရန် (ပရင့်ထုတ်ရန်)
