Map Route Planner (1.0.0-alpha2) - en to no translation catalogue (23 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Delete
no: Slett

en: Content
no: Innhold

en: Description
no: Beskrivelse

en: Disabled
no: Deaktivert

en: Enabled
no: Aktivert

en: Edit
no: Rediger

en: View
no: Vis

en: Updated
no: Oppdatert

en: Created
no: Opprettet

en: API Key
no: API-nøkkel

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Address
no: Adresse

en: Latitude
no: Breddegrad

en: Longitude
no: Lengdegrad

en: Authored on
no: Opprettet

en: Map
no: Kart

en: Changed
no: Endret

en: Form
no: Skjema

en: Restore
no: Gjenopprett

en: Print
no: Skriv ut

en: Reduce
no: Reduser
