Map Route Planner (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Address
oc: Adreça

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Default zoom
oc: Zoom per defaut

en: Map type
oc: Tipe de mapa

en: Changed
oc: Modificat

en: Form
oc: Formulari

en: Print
oc: Impression
