Map Route Planner (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: API Key
pl: Klucz API

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Address
pl: Adres

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Default zoom
pl: Domyślne powiększenie

en: Map
pl: Mapa

en: Satellite
pl: Satelitarne

en: Hybrid
pl: Hybrydowe

en: Map type
pl: Typ mapy

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Form
pl: Formularz

en: Restore
pl: Przywróć

en: Print
pl: Drukuj

en: Opacity
pl: Przeźroczystość

en: Reduce
pl: Zmniejsz
