Map Route Planner (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Print
sl: Natisni
