Map Route Planner (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Edit
ta: மாற்று

en: View
ta: பார்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Map
ta: வரைபடம்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Form
ta: படிவம்

en: Print
ta: பதிப்பு

en: Reduce
ta: சிறிதாக்க
