Map Route Planner (1.0.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: API Key
lt: API raktas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Address
lt: Adresas

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Changed
lt: Pakeista

en: Form
lt: Forma

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Print
lt: Spausdinti
