Map Route Planner (1.0.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Edit
pt: Editar

en: View
pt: Ver

en: Updated
pt: Atualizado

en: Created
pt: Criado

en: API Key
pt: Chave de API

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Address
pt: Endereço

en: Authored on
pt: Escrito em

en: Map
pt: Mapa

en: Map type
pt: Tipo de mapa

en: Changed
pt: Alterado

en: Form
pt: Formulário

en: Restore
pt: Recuperar

en: Print
pt: Imprimir

en: Destination address
pt: Endereço de destino

en: Opacity
pt: Opacidade

en: Reduce
pt: Reduzir
