Map Route Planner (1.0.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Address
ar: العنوان

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Map
ar: خريطة

en: Changed
ar: تم التغير

en: Form
ar: النموذج

en: Restore
ar: استرجاع

en: Print
ar: الطباعة
