Map Route Planner (1.0.0-alpha4) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: API Key
be: Ключ API

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Authored on
be: Дата:

en: Map
be: Мапа

en: Form
be: Форма

en: Restore
be: Аднавіць

en: Print
be: Друк
