Map Route Planner (1.0.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Address
ca: Adreça

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Map
ca: Mapa

en: Changed
ca: Canviat

en: Form
ca: Formulari

en: Restore
ca: Restaura

en: Print
ca: Impressió

en: Reduce
ca: Redueix
