Map Route Planner (1.0.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Address
cs: Adresa

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Map
cs: Mapa

en: Changed
cs: Změněno

en: Form
cs: Formulář

en: Restore
cs: Obnova

en: Print
cs: Tisk

en: Opacity
cs: Neprůhlednost

en: Reduce
cs: Omezit
