Map Route Planner (1.0.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Authored on
eo: Verkita je
