Map Route Planner (1.0.0-alpha4) - en to es translation catalogue (30 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Content
es: Contenido

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: View
es: Ver

en: Updated
es: Actualizado

en: Created
es: Creado

en: API Key
es: Clave API

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Address
es: Dirección

en: Latitude
es: Latitud

en: Longitude
es: Longitud

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Default zoom
es: Zoom predeterminado

en: Map
es: Mapa

en: Satellite
es: Satélite

en: Hybrid
es: Híbrido

en: Map type
es: Tipo de mapa

en: Changed
es: Modificado

en: Form
es: Formulario

en: Restore
es: Restaurar

en: Print
es: Imprimir

en: Destination address
es: Dirección de destino

en: Opacity
es: Opacidad

en: Reduce
es: Reducir
