Map Route Planner (1.0.0-alpha4) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: API Key
is: API Lykill

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Address
is: Heimilisfang

en: Print
is: Prenta
