Map Route Planner (1.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Address
lv: Adrese

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Default zoom
lv: Noklusējuma tālummaiņa

en: Map
lv: Karte

en: Satellite
lv: Satelīts

en: Hybrid
lv: Hibrīds

en: Changed
lv: Labots

en: Form
lv: Forma

en: Print
lv: Drukāt

en: Destination address
lv: Galamērķa adrese
