Map Route Planner (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Address
sk: Adresa

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Default zoom
sk: Predvolená mierka

en: Map
sk: Mapa

en: Map type
sk: Typ mapy

en: Changed
sk: Zmenené

en: Form
sk: Formulár

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Print
sk: Tlačiť

en: Reduce
sk: Znížiť
