Map Route Planner (1.0.0-alpha4) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Address
te: చిరునామా
