Map Route Planner (1.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Address
tr: Adres

en: Latitude
tr: Enlem

en: Longitude
tr: Boylam

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Map
tr: Harita

en: Changed
tr: Değişti

en: Restore
tr: Geri yükle

en: Print
tr: Yazdır

en: Physical Address
tr: Fiziki Adres

en: Reduce
tr: Azalt
