Map Route Planner (1.0.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Restore
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Print
ug: بېسىپ چىقىرىش
