Mapbox Places (1.0.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ
