Mapbox Places (1.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Country
jv: Negara

en: Settings
jv: Sétingan

en: Size of textfield
jv: Ukuran field tèks
