Mapbox Places (1.0.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Region
am: ክልል

en: Size of textfield
am: የፅሁፍ መስኩ መጠን

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
