Mapbox Places (1.0.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Language
bg: Език

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Country
bg: Страна

en: Place
bg: Място

en: Settings
bg: Настройки

en: Region
bg: Област на сайта

en: Address
bg: Адрес
