Mapbox Places (1.0.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Country
bs: Zemlja

en: Settings
bs: Postavke

en: Address
bs: Adresa

en: Size of textfield
bs: Veličina polja za tekst

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje
