Mapbox Places (1.0.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Country
cy: Gwlad

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Autocomplete
cy: Hunan-gwblhau
