Mapbox Places (1.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་
