Mapbox Places (1.0.0) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Language
ga: Teanga

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Country
ga: Tír

en: Postal Code
ga: Cód Poist
