Mapbox Places (1.0.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Country
hi: देश

en: Place
hi: जगह

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Region
hi: क्षेत्र

en: Address
hi: पता

en: Size of textfield
hi: पाठ फ़ील्ड का आकार

en: Autocomplete
hi: स्वत: पूर्ण

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर
