Mapbox Places (1.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Region
ka: რეგიონი
