Mapbox Places (1.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Region
kk: Аумақ
