Mapbox Places (1.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Region
km: តំបន់

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ
