Mapbox Places (1.0.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Place
my: နေရာ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Address
my: လိပ်စာ
