Mapbox Places (1.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Region
ne: क्षेत्र
