Mapbox Places (1.0.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Country
oc: País

en: Settings
oc: Paramètres

en: Address
oc: Adreça

en: Size of textfield
oc: Talha del camp de tèxte

en: Postal Code
oc: Còde Postal

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion
