Mapbox Places (1.0.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Language
sr: Језик

en: Country
sr: Земља

en: Settings
sr: Подешавања

en: Region
sr: Регион

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Placeholder
sr: Резервисано место
