Mapbox Places (1.0.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Country
ta: நாடு

en: Place
ta: இடம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Region
ta: பகுதி

en: Size of textfield
ta: உரை புலத்தின் அளவு

en: Autocomplete
ta: தானியங்கு நிரப்புதல்

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
