Mapbox Places (1.0.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Language
te: భాష

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Country
te: దేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Address
te: చిరునామా
