Mapbox Places (1.0.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Country
th: ประเทศ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Address
th: ที่อยู่

en: Size of textfield
th: ขนาดช่องข้อความ

en: Postal Code
th: รหัสไปรษณีย์

en: District
th: อำเภอ

en: Neighborhood
th: บริเวณใกล้เคียง
