Mapkit (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Actions
af: Aksies

en: None
af: Geen

en: Default
af: Verstek

en: User
af: Gebruiker

en: Configure
af: Verstel

en: From
af: Van

en: Order
af: Bestelling
