Mapkit (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Configure
am: ውቀር

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Context assignments
am: የአገባበ ነገር ምደባዎች
