Mapkit (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Actions
ar: الإجراءات

en: None
ar: لا شيء

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Top
ar: الأعلى

en: User
ar: المستخدم

en: Configure
ar: ضبط

en: Bottom
ar: الأسفل

en: From
ar: من

en: Sort order
ar: الترتيب

en: Textfield
ar: حقل نص

en: Text color
ar: لون النص

en: Provider
ar: المزود

en: Order
ar: الترتيب

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Top left
ar: أعلى اليسار

en: Bottom right
ar: أسفل اليمين

en: Any
ar: أي من

en: Context assignments
ar: تعيينات السياق
