Mapkit (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Actions
ast: Aiciones

en: None
ast: Nengún

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: User
ast: Usuariu

en: Configure
ast: Configurar

en: Bottom
ast: Abaxo

en: From
ast: De

en: Text color
ast: Color del testu

en: Order
ast: Orde

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
