Mapkit (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Actions
az: Tədbirlər

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: User
az: İstifadəçi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Bottom
az: Aşağı

en: From
az: Kimdən

en: Sort order
az: Sırala

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Provider
az: Provayder

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: between
az: arasında
