Mapkit (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Actions
be: Дзеянні

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: User
be: Карыстальнік

en: Configure
be: Правіць

en: Bottom
be: Знізу

en: From
be: Ад

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Order
be: Парадак

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Any
be: Любы

en: Context assignments
be: Прызначэнне кантэксту
