Mapkit (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Actions
bg: Действия

en: None
bg: Не

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: User
bg: Потребител

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Bottom
bg: Дъно

en: From
bg: От

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: kilometers
bg: километра

en: Order
bg: Поръчка

en: Right
bg: Дясно
