Mapkit (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: None
bn: একটিও নয়

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Order
bn: ক্রম
