Mapkit (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: None
bo: མེད།

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Top
bo: འགོ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Sort order
bo: གོ་རིམ

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Left
bo: གཡོན

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Any
bo: གང་རུང

en: between
bo: བར་དུ་
