Mapkit (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Actions
bs: Akcije

en: None
bs: Nijedan

en: Label
bs: Oznaka

en: User
bs: Korisnik

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Sort order
bs: Redoslijed razvrstavanja

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Order
bs: Poredak

en: between
bs: između
