Mapkit (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Actions
ca: Accions

en: None
ca: Cap

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: User
ca: Usuari

en: Configure
ca: Configura

en: Bottom
ca: Part inferior

en: From
ca: De

en: Sort order
ca: Ordre de classificació

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Text color
ca: Color del text

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Order
ca: Ordre

en: Postal code
ca: Codi postal

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: less than
ca: més petit que

en: Location field
ca: Camp localització

en: Map width
ca: Amplada del mapa

en: Map height
ca: Alçada del Mapa

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Street address
ca: Adreça del carrer

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Any
ca: Qualsevol

en: - none -
ca: - cap -

en: Input type
ca: Tipus d'entrada

en: between
ca: entre

en: Maps
ca: Mapes

en: Plugin ID
ca: ID del connector

en: Context assignments
ca: Assignacions de context
